SU DEPOSU TEMİZLİĞİ ve PH ÖLÇÜMÜ

SU DEPOSU TEMİZLİĞİNDEKİ HİZMETLERİMİZ

Su deposu bakımı, Hidrafor tank hava ölçümü, Hidrofor motor değerleri, Depo çıkış-çek valf bakımı, Depo giriş çıkış vana bakımı, Suyun sertlik değerlerinin ölçümü, Hidrafor pano bakımı, Hidrofor sigortalarının değer ölçümü, Yangın motorlarının bakımı, Yangın vanaların bakımı, Yangın deposu bakımı, Yangın dolapları ve Hortum bakımı gibi geniş detaylı bakım ve temizlik yapmaktayız. Sizde suyunuzun temizliği için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PH ÖLÇÜM VE ANALİZİ

PH ölçümü analizi, tüm su türlerinde sıklıkla kontrolü sağlanan en önemli parametrelerden biridir. Tesislerdeki su temini ve atık su arıtımında, asit-baz nötralizasyonunda, su yumuşatma işleminde, çöktürmede, dezenfeksiyon ve korozyon kontrol safhalarının hepsi pH’a bağlı olarak gelişmektedir. pH analizi, alkalinite ve karbondioksit ölçümlerinde ve pek çok diğer asit-baz dengesinde de kullanılan önemli bir göstergedir.

Laboratuvarımıza ulaştırılan su örnerkleri,fiziksel analiz bölümünde gerçekleştirilmektedir. Su örneklerinin pH'sı pH metre ile ölçülmekte olup, okunan değer analiz tutanağına kaydedilmektedir.

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ ve PH ÖLÇÜMÜ

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ ve PH ÖLÇÜMÜ

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ ve PH ÖLÇÜMÜ

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ ve PH ÖLÇÜMÜ

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ ve PH ÖLÇÜMÜYORUM YAZ


Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...